ÜCRETSİZ İADEVE DEĞİŞİM HAKKI

İade ve Değişim Nasıl Yapılır?

Satın almış olduğunuz ve kullanmadığınız bir ürünü, ürünü kargodan teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde aşağıdaki sevk adresimize faturası, kutusu ve tüm aksesuarları ile birlikte geri gönderip iade edebilirsiniz. Web sitemizden yaptığınız alışverişlerde değişim yapılmamaktadır. Değiştirmek istediğiniz ürünü iade olarak tarafımıza gönderebilir, yerine almak istediğiniz ürün için ise yeni sipariş oluşturabilirsiniz.

 

İade İşlemleri İçin Adres :

Fresh Future

Tekke Mahallesi, Dereköy Cd. 10560 Havran / Balıkesir Türkiye

Tel : +90 532 315 37 67

 


İade Ücreti Ne zaman ve Nasıl Yatırılır?

İade işlemlerinde ürünün tarafımıza iadesi uygun görülen koşullarda gerçekleştiyse ürün bedeli aşağıda belirtilen şekillerde tarafınıza geri ödenir :

  • Taksitli alışverişlerde ürün bedeli taksit sayısına bölünerek kredi kartınıza bankanız tarafından her ay yatırılır. Bu prosedür tamamen bankanız tarafından belirlenmiştir.
  • Havale , eft, ya da kapıda ödemeli siparişlerde iade edilecek tutar ürün/ler tarafımıza ulaştığı tarihten itibaren 14 gün içinde vermiş olacağınız hesap numarasına yatırılacaktır.

 


Hangi Durumlarda İade Kabul Edilmez?

Ürünün kutusu hasar gördüğü, üzerine bant, yazı vb gibi işlemler uygulandığı takdirde gönderilen iadeler kabul edilmemektedir.

Ayrıca iade için gönderilen ürünün kullanılmamış olması, fiyat ve marka etiketlerinin sökülmesi durumunda iade kabul edilmemektedir.

Faturasız geri gönderilen siparişlerde iade işlemi yapılamamaktadır.


YUKARIYA GİT