• +905323153767
  • 24/7
Hikayemiz

Fresh Future Zeytinyağı İşletmesi

Hakkımızda
Hakkımızda

Her başarının bir başlangıcı ve başarının sırrının çıktığı bir mutfak vardır. — 

Mehmet Koşan

Eğitimimi San Franciso USA devam ederken mutfakla alakam benim zeytinyağını daha sık kullanmama sebep oldu.Mimarlık mesliğim bir yandan bir yandan doğa ve sağlıklı yaşamla ilgili çalışmalarım devam etti.Ailem Konya 'dan istanbula yıllar önce gelmiş.Dedeme samancı faruk derlerdi. Kendisi uzun yıllar nohut saman ticareti yapmış anlayacağınız çifçilik aile köklerimde olan bir miras ve Zeytin yolculuğuna başladığımda bundan emin oldum.Kazdağları mitolojisi ve yaşlı dediğim özünde genç olan ağaçlarla kendimi konuşur buldum.

image 3

Yıllar sonra yıl 2006.Hayallerimde zeytin bahçem olsun vardı hep. ve küçük bir bahçe aldım. Bana ilaç olan zeytin ağacının dostluğu ve ruhu farklı bir sevgiye dönüştü. Hedefim sağlığa önem veren dostlarım olmasıydı. Aldığım eğitimlerle 2019 yılında sommelier yani uluslar arası tadım eğitimini tamamladıktan sonra zeytine merakı olan kitleyle ikili ilişkilerimizi güçlendirdik. Zamanla yurtdışı markam olan Fresh Future markası sadece bir isim değil birlikteliğin tazeliğin ve hep daha ilerisini düşünen bir marka ismi oldu. İlk olarak Amerika pazarında hızlıca büyümeye başladık ardından Amazon’da satışlarımız gerçekleşti. CA da birçok markette satış noktalarımız oluştu. Zeytinyağı sektöründe 2019 yılında toplam 12 ödül alarak Dünyada sıralamalarına girdim. Nice başarılara hep beraber. fresh future zeytinyağı işletmesi

Avatar
Halis zeytinyağı. Ailemizin sağlık, lezzet kaynağı. Teşekkürler Mehmet bize bu lezzeti taddırdığın ve tanıttığın için. 200 yıllık zeytin ağaçlarından gelen bu lezzet için sağol kardeşim.

Kerem Üzüm

Yerel Rehber

Avatar
Bir yıldan uzun süredir kullanıyoruz. Sadece ben değil artık arkadaşlarım da kullanmaya başladı. Mehmet Bey in ilgisi yanında zeytinyağının tadı ve kalitesi de mükemmel. Ellerinize sağlık.

DR.Murat Atar

Doktor

Avatar
Zeytinyağlarını neredeyse 1 yıldır kullanıyoruz. Kızım için ayrıca tercih ediyorum. Bundan sonra başka bir zeytinyağı kullanamayız diye düşünüyorum. 👌👌

Nilay Dalyan

Çocuk kitapları Yazarı

Neden Farklıyız?

ERKEN HASAT

Erken Hasat Zeytinyağları Olgun hasat zeytinyağlarına göre daha uzun raf ömrüne sahiptir.Çünkü Antioksidan değeri yüksektir.

YÜKSEK POLİFENOL

Yüksek polifenollü Naturel Sızma Zeytinyağları, kronik hastalıklar ve diğer sağlık sorunları ile mücadele söz konusu olduğunda sınıfının en iyisi diyebiliriz.

SOĞUK SIKIM

Soğuk Sıkım Zeytinyağları genel olarak üretim sırasında zeytinin ısıtılmamış ve kimyasal olarak herhangi bir uygulama yapılmadan uygulanan metoda denir.
YUKARIYA GİT