• +905323153767
  • 24/7

Senin de Bir Ağacın Olsun Kampanyamızın amacı zeytin agacım olsun bir zeytinliğim olsun,kendi zeytinimden yağımı ben alayım hayalini kuranlar içindir. Aslında bir sosyal sorumluluk projesi gibide düşünebiliriz.

Bir yıllığına Bahçemizden zeytin ağacı sahiplenin, sizlere Naturel sızma zeytinyağımızdan yani 0.3-0.5 oleik asiti olan soğuk sıkım metodu uygulanarak üretilen yağlarımızdan sunalım Amerika – New York ve İsrail’den altın ödül aldığımız Dünya sıralamalarında yerini almış zeytinyağını üretimine şahit olma ve tatma imkanına sahip olun. Sahip olacağınız zeytin ağacının kalitesini, nasıl yetiştirildiğini, siz değerli tüketicilerimize hangi aşamalardan geçerek nasıl teslim edildiğini paylaşmak istiyoruz. Üst kalite bir Naturel Sızma ZEYTİNYAĞINI BERABER TADALIM kullanın ve sevdiklerinize hediye edin.

Fresh Future Ailesi olarak “Senin de Bir Zeytin Ağacın Olsun” adlı kampanyasında sizlerin de yanımızda ve ailemizin bir parçası olduğunuzu görmeyi arzu ediyoruz. Tarihe tanıklık etmiş, ölümsüzlüğü ve ebediyetin simgesi haline gelen zeytin ağacının önemini bilmek meyvelerinden yararlanmak hem zeytin olarak hemde yağ olarak tüketmek doğanın mucizesinden yararlanmaktır. Hazırladığımız proje ile amacımız doğanın bizlere sunduğu şifalı meyvelerden herkesin faydalanmasıdır. Altın Sıvı olarak nitelenen zeytinyağımızı seviyoruz ve herkesin kullanmasını istiyoruz.

YUKARIYA GİT